אודות

אז מה זה בעצם Digital Trident?

כרגע, Digital Trident (או הטרידנט הדיגיטלי, כי אין מילה מקבילה בעברית למילה Trident, והביטוי "קלשון תלת-ראשי דיגיטלי"… פשוט לא נשמע כל כך מוצלח) הוא בלוג חדש בנושאי גיימינג שנמצא ב"תקופת הרצה".

ומאחר ומדובר בתקופת הרצה, בשלב הזה אפילו קשה להתחייב לאיך בדיוק יראה הבלוג הזה למעט העובדה שהוא ישתדל לעסוק בגיימינג, בתרבות הגיימינג ובנושאים קשורים שברומו של עולם: לפעמים יש קישורים לסרטוני וידאו למשחק חדש שאתה חייב לחלוק עם העולם ואין טעם להוסיף עליהם מילים מיותרות, ולפעמים קם דחף פתאומי לכתוב מאמר של 2000 מילה ומעלה בנושא שבוער לך.

המטרה פה תהיה לשלב משניהם, ובכל זאת לתת משהו יחודי שאין במקומות אחרים.

מה כל כך מיוחד בDigital Trident?

האמת היא שבשלבים המוקדמים של כתיבת הדף הזה, אין עדיין שום דבר מיוחד ואין עדיין טעם להתחייב לשום דבר מיוחד.
אולי זה בגלל עובדה שמדובר בבלוג בעברית: אין הרבה בלוגים בנושאי משחקים בבלוגוספירה הישראלית, ואת אלו שהצליחו לשרוד תקופה ארוכה ולהמשיך להתעדכן באופן סדיר אני מניח שאפשר לספור על יד אחת. יכול להיות שזה בגלל התרבות שמסביב או בגלל כל מיני גורמים אחרים, אבל לא נקדיש את הדף הזה לתלונה על מצב ומעמד הגיימינג בישראל (אני מאמין שלזה גם נגיע באיזשהו פוסט).

התקווה היא לא רק שהבלוג הזה יחזיק לאורך זמן: התקווה היא שאולי הוא גם יעודד דיונים רציניים, יחשוף אנשים לדברים שהם אולי לא חשבו עליהם או לא הכירו קודם, ואולי גם יוציא מאנשים אחרים את היצר שלהם לכתוב או להגיב על משהו שבוער להם או מעניין אותם. תהיה פה גם במה לפוסטים אורחים עבור מי שמעוניין.

מי כותב את Digital Trident?

אני, לפחות בינתיים. קוראים לי גיא, והכינוי כאן הוא swym.
למה swym? האמת היא שזה סתם כינוי שבחרתי בשירות steam (עבור כל מי שמעוניין להוסיף אותי לשם), ולמרות שהיו לי רעיונות אחרים לכינוי, גיליתי פשוט שכמעט כל קומבינציה אחרת של אותיות שרציתי וחשבתי עליה התגלתה כתפוסה. אני מניח שswym זה יותר יחודי מסתם לחתום את הפוסטים בשם "גיא", גם כי יש הרבה גיא במדינה, וגם כי זה איכשהו תמיד מעורר באנשים את הצורך לרשום בתגובה "היי גיא" (ותודה לפינס).

אני מניח שיותר מזה אתם לא צריכים לדעת עלי כרגע כי זה לא נראה לי כל כך מעניין. קודם כל נדאג שיהיה פה משהו ראוי בשבילכם לקרוא, ואחר כך נחזור לעמוד האודות ונדאג למלא אותו בשטויות. נראה לי שעדיף לתת במה לפוסטים עצמם.

קריאה מהנה!

About the Author